Kasulikud nipid

Pearl Story looduskosmeetika

Sellel nädalal katsetasin lausa kolme toodet korraga. Kõik kolm on pärit Pearl Story looduskosmeetika sarjast.

Minu jaoks on looduskosmeetika kasutamine uudne, mis tegi katsetamise väga huvitavaks. Alustasin aaloe ja argaania õlidega mitsellaarvee kasutamisega, et näha kuidas mu nahk sellele reageerib. Esimesel õhtul otsustasin, et harjumuspärase näo pesemise puhastava vahuga asemel, eemaldan ka meigi mitsellaarveega. Pakendil on kirjas, et eemaldab nii silmameigi, kui ka huulepulga. Kasutan veekindlat silmameiki, mille eemaldamisega jäi antud toode natukene hätta. Suurema osa sain kenasti maha, kuid ei jätnud sellist täiesti puhast ja värsket tunnet. Järgmine päev proovisin tavalise meigiga ja eemaldamine oli palju lihtsam ja lõpptulemus ootuspärane. Mulle isiklikult meeldib kasutada seda näovett hommikuti palju rohkem, puhastab naha, annab värske tunde ja lõhnab imeliselt.

Paari päeva möödudes alustasin ka pärlipuudriga silmaümbruse seerumi ja pärlipuudriga niisutava näokreemi kasutamisega. Tavaliselt kreemitan nägu kaks korda päevas. Silmaümbrus seerum on mõnus, kerge ja imendub kiiresti. Niisutav näokreem on pigem toitev, mis minu puhul tähendas, et kasutasin seda vaid õhtuti, kuna meigi alla tundus see liiga raske, aga päeva lõppu nahka toitma on just ideaalne.

Kõik kolm toodet sobivad kasutamiseks kõigil nahatüüpidel.

Nipp: kreemipurgid on piisavalt väiksed (50ml), et need ka vajadusel käsipagasisse pista. Samuti on kõik kolm purki taaskasutatavad, ehk kui toode saab otsa, pese purk ja kasuta uuesti. Näiteks saab sinna sisse panna päikesekreemi, nii ei pea suurt pudelit kaasas kandma ja käekotis või rannakotis on vajalik kogus alati olemas.

Päikest oodates,
Marielle