Pearlstory pärlipuudriga kosmeetika on turul uus Eesti loodustoode

Pärlitest ehtevalmistaja Katrinile on olnud suurimaks inspiratsiooniks pärlipuudri oivalised omadused. “Pärl lihtsalt lummab mind, siit ka huvi kogu pärli olemuse vastu. Ajaga jõudsin teadmisele, et pärli väline ilu on vaid üks tema maagilistest omadustest,“ räägib ta.

Mageveepärl on olnud Aasias ilutoodete komponendina tuntud juba aastatuhandeid, seda määritakse peale ja juuakse sisse. Et pärli sisemist ilu veelgi enda kasuks tööle panna, hakkas Katrin uurima vastavat kosmeetikat. Kiirelt tuli teadmine, et loodustoodet Aasiast ei leia ja tuleb toode ise valmistada. Peale pikka otsimist, et leida Euroopas laborit, kes on valmis appi tulema, leidis ta koostööpartneri, kellega koos pärlikosmeetika tooted välja töötati.

Pearlstory pärlikosmeetika on loodustoodete minisari, mis on valminud laboris hoolikalt valitud komponentidest ning tooted on pakendatud õhukindlalt. Pärlipuudri funktsioon kosmeetikas on ülim seespidine niisutamine, aidates kreemides/seerumites olevatel õlidel imenduda.

“Ise kasutan tooteid alates esimesest testimisest, seega pea 2 aastat. Üks minu toodete kasutaja kirjutas mulle peale esimest kasutamist järgmiselt: “Õhtul kreemitasin, hommikul olin 2 aastat noorem!”” jagab tootesarja looja Katrin kogemusi.

VAATA PAKKUMISI