Kasulikud nipid

Käsitöölaat sinu kodusel ekraanil

Ajal, mil rahvarohked üritused on teadmata ajaks keelatud, ei toimu mõistagi ka laadad, kust leiab alati igasugu põnevaid uusi kodumaiseid tooteid. Fresh.ee pakub aga lahenduse nii tootjatele kui ka klientidele ning viib pakkujad soovijatega kokku! Meie kodulehel on lai ning jooksvalt täienev valik kodumaisest toodangust Eesti väiketootjatelt, mille seas kindlasti ka mitmeid uudistooteid, mida varem ühelgi laadal pole nähtud. 

Tooted kogu perele
Fresh.ee tootevalikus on mõeldud nii meestele, naistele kui ka lastele. Perefirma Kiiga-Kaaga toodab südamega asju Eestimaa südames Paides. Näiteks on nende valmistatud laste köögipukk just see, tänu millele väike inimene saab osaleda igapäevastes köögitoimetustes või miks mitte ulatuda paremini ja turvaliselt ka kõrgemate riiuliteni. Multifunktsionaalset pukki saab kasutada ka laud-toolina, mis pakub lapsele veelgi rohkem iseseisvust. 

Bambusest söögiriistade komplekt on mugavas ja tagasihoidlikus tekstiilist kotikeses. Seda on lihtne kaasa võtta piknikule või kasutada hoopis tööle või kooli kaasa võetud lõunasöögi nautimiseks. Kuhu aga kodust väljudes asjad panna? See mure võib tabada igat pereliiget. DarkroomCati riidest kotid ei küsi sugu ega vanust ning kannavad endas ära kõik mis vaja. 

Sama oluline kui plaaster koduapteegis võiks olla igas kodus eeterlik õli piparmündiga. Miks? Sest see sobib peaaegu kõigeks! Soovitame panna seda vanni- või leilivette, kasutada lahjendatuna massaažiks või inhalaatoris. Piparmündi eeterlik õli mõjub värskendavalt ja ergutavalt ning leevendab külmetust, valu ja palavikku, olles vajalik abimees aastaringselt. Kuigi õli on mõeldud kasutamiseks vaid välispidiselt, hoia meie tootevalikul silm peal ning juba varsti võid sealt äkki leida ka kodumaise piparmündi, mida sooja tee sees nautida.

Tootjale on oluline kontakt kliendiga
Kui tahaks mõne asja kohta rohkem teada saada, näiteks et mitu tundi seda mütsi kooti või kuidas erinevaid kosmeetikatooteid siinsamas kodumaal kokku segatakse, siis võta tootjaga julgelt ühendust näiteks läbi sotsiaalmeedia või palu meie abi. Kui küsimusi ei ole, siis aus ja siiras tänuavaldus, hea sõna või foto koos tootega on kindlasti ettevõtjate poolt hinnatud ning annavad jõudu ja inspiratsiooni veelgi uusi tooteid välja mõelda. Samuti korvab see vähemalt natukenegi laadal toimumata jääva vahetu suhtluse ja vahetamata jäänud emotsioonid. 

Seega – tee teene nii endale kui ka tootjale ja mine uudista valikut! Uue ja hea toote võrra rikkam klient ning rahuloleva kliendi võrra rikkam väiketootja – see ongi ju õnn!