Kasulikud nipid

Klassikaline ja Tüümianiga soolakaramellikaste

SoolakaramellikasteTegemist on väga mõnusa lisandiga nii pannkookidele, puuviljadele või jäätisele. Samuti sobib imeliselt nii röstsaia, kui vahvlitega. Soolakaramellikaste on mõnusa tekstuuriga ja sulab suus!
Kuna tegemist on suhteliselt magusa tootega, siis mina soovitan proovida seda hapude õuntega või näiteks apelsiniga. Katsetasin ka nii, et röstisin saia, määrisin kastme saiale ja soolaveskist mõned soolahelbed. Andis maitsele tugevust ja tegi koosluse huvitavaks. Kastet on tunduvalt parem määrida, kui oled seda eelnevalt hoidnud külmkapis. Toatemperatuuril on kaste päris vedel.

Tüümianiga kaste on kerge tüümiani järelmaitsega, mis minu jaoks magusa jäätise ja kastme koosluse välistas, kuid pannkookidele andis huvitava meki juurde. Kindlasti on tegemist spetsiifilise maitsega, mis kõikidele magusasõpradele ei pruugi mokka mööda olla.

Toode on pakendatud paraja suurusega väga kenadesse purkidesse. Purkidel olevad kleepsud tulevad kenasti ära, seega on võimalik purki kerge vaevaga taaskasutada. Sinna võib panna sisse kas maitseaineid, isetehtud moosi või isegi tomati kasvama. Mina proovisin seda viimast!

Üldine hinnang mõlemale tootele on väga positiivne ja ei jaksa ära oodata millal järgmine purk minuni jõuab!
Kindlasti tasub proovida ja katsetada erinevate lisanditega!

Maiasmokk Marielle

SoolakaramellikasteSoolakaramellikasteSoolakaramellikaste