Tugevda organismi kodumaiste uuenduslike loodustoodetega

TerveEluTerve OÜ tooted aitavad ennetada haigusi ja tugevdada organismi. Valikus olevad puu- ja köögivilja graanulid on valminud Eestis kasvatatud ja töödeldud toorainest. Uuendusliku tootmisviisi käigus säilivad kõik viljas olevad kasulikud ained algsel kujul, eemaldatud on vesi. Selliselt on tegemist justkui kontsentreeritud viljadega, mida on mugav lisada erinevatele toitudele, et rikastada nende toitainete sisaldust.
TerveEluTerve kuivatatud graanulid sobivad lisamiseks soolastele toitudele, näiteks supile ja kotlettidele, erinevatele pudrudele, müslile, helvestele ja smuutidesse. Toote kasutamine on käepärane, maitsev ja tervislik. Tooted on pakendatud mugavatesse plastik anumatesse, mis on taassuletavad ja sellega seoses ei kaota maitset ja lõhna.

TerveEluTerve OÜ on varasemalt tegelenud mitmete tervisetoodete maaletoomise ja müügiga, kasutades partneriteks erinevaid Euroopa ettevõtteid. Arendustegevuse käigus on valminud nende esimesed oma tooted ning eesmärk on kodumaist toiduainete tootmist veelgi laiendada, et Eesti inimesed saaksid tugevdada ja hoida oma tervist parimal moel – kodumaise toodanguga. Kasutades oma töötajate teadmisi ja kogemusi ning tehes koostööd teaduspartneritega, jätkub TerveEluTerve toodete arendustöö ja sortimendi laienemine.

VAATA PAKKUMISI

TerveEluTerve kuivatatud MAAPIRN

11.80
200g kuivatatud maapirnigraanuleid (-jahu) vastab 1 kg värsketele maapirni mugulatele. Mõnus krõmpsuv lisand müslile, püreesuppidele, pudrule, smuutile jne. Pärit Eesti

TerveEluTerve kuivatatud PORGAND

8.40
150g kuivatatud porgandigraanuleid (-jahu) vastab 1 kg värskele porgandile. Sobib lisada supile ja kotlettidele, tatra- ja riisipudrule, müslile ja helvestele.

TerveEluTerve kuivatatud PUNAPEET

9.20
100g kuivatatud punapeedigraanuleid (-jahu) vastab 1kg värskele peedile. Sobib lisada boršile, kotletile, putrudele, müslile või helvestele. Annab toidule (jäätis, supid,