Kuidas valmivad Kiiga-Kaaga kiiged?

Kiiga-kaaga on sündinud soovist luua erilisi, personaalseid ja arendavaid mänguasju lastele. Tegemist on perefirmaga, kus kõige pisem juhib ja emme issiga meisterdavad. Kõik Kiiga-kaaga tooted on valminud käsitööna eestimaa südames, Paides.

Ettevõte on  kasvanud üheskoos pere kõige pisemaga ja tema soove ning arengut silmaspidades.  Aastal 2018 alustati väikelastele mõeldud kiikede valmistamisega. Perepoja kasvades, lisandus tootevalikule ka Pikleri-kolmnurk koos liumäega ning kõigi emade ja laste suur abiline – köögipukk.

Kiiga-kaaga hoiab Eestimaa loodust ja kasutab toodete valmistamisel vaid keskonnasäästlike materjale ja värve, mis sobivad just nimelt, väikelaste mänguasjade värvimiseks.

VAATA PAKKUMISI

Kiiga-Kaaga köögipukk / laud-tool

99.00
Multifunktsionaalne toode lastele. Pukina asetades ulatuvad lapsed töötasapinnani ning saavad iseseisvalt köögis või vannitoas tegutseda. Samuti saavad lapsed olla abiks

Kiiga-Kaaga kiik

89.00
Multifunktsionaalne kiik lastele. Lisaks kiikumisele saab laps tagurpidi asetatud kiigel ka turnida ja ronida. Külje peale keeratult saab sinna asetada