Pearlstory kaubamärgi pärlipuudriga kosmeetika on turul uus Eesti loodustoode.

Pärlitest ehetevalmistaja Katrinile on olnud suurimaks inspiratsiooniks pärlipuudri oivalised omadused. “Pärl lihtsalt lummab mind, siit ka huvi kogu pärli olemuse vastu. Ajaga jõudsin teadmisele, et pärli väline ilu on vaid üks tema maagilistest omadustest“.

Mageveepärl on Aasias tuntud komponent ilutoodetes juba aastatuhandeid, seda määritakse peale ja juuakse sisse.

Et pärli sisemist ilu veelgi enda kasuks tööle panna hakkas Katrin uurima vastavat kosmeetikat. Kiirelt tuli teadmine, et loodustoodet Aasiast ei leia ja tuleb ise toode valmistada. Peale pikka otsingut leidmaks Euroopas laborit, kes on valmis appi tulema, sain koostööpartneri, kellega koos pärlikosmeetika tooted välja töötasime.

Pearlstory pärlikosmeetika on loodustoodete minisari, mis on valminud laboris hoolikalt valitud komponentidest, tooted on pakendatud õhukindlalt.

Pärlipuudri funktsioon kosmeetikas on ülim niisutamine. Ta aitab kreemides/seerumites olevatel õlidel imenduda. Seega toime on seespidine.

Ise kasutan tooteid alates esimesest testimisest, seega pea 2 aastat. Üks minu toodete kasutaja kirjeldas mulle peale esimest kasutamist järgmiselt – õhtul kreemitasin, hommikul olin 2 aastat noorem!

Kuva küljemenüü

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.